10 Mart 2016 Perşembe

Yabancı Misafirler ~~

Uzun zaman sonra Hello Guys! :)

Evet efenim bir süredir yabancı arkidişlerle olan buluşmalarımı yazmadığımı fark ettim veee dedim ki hadi hadi üşenme yaz üç beş satır :D

Geçenlerde İtalya'dan geldiği için İtalyan olduğunu varsaydığım çok sevgili Fransız Wendy'i ağırladım! :)
Açıkça söylemem gerekirse kendisi tanıştığım en İtalya aşığı Fransız :) Çoğunuzun öldüğü o Fransa'yı neredeyse hiç sevmiyor! Ona göre yaşanacak tek memleket İtalya! Eh hatun bence hiç de haksız değil ya neyse :D :D

Yaklaşık olarak 5 gün kaldı benimle ama benim iş dolayısıyla kendisiyle geçirebildiğim zamanlarım kısıtlıydı. Yine de çok eğlendiğimi inkar edemiciimm... İngilizce de olsa dedikodu yapmak çok eğlenceli arkadaş! Hele ki fal çevirmek mutlaka denemeniz gereken bişi bence :D

Neyse sözü fotoğraflara bırakayım :)

Ben işte bir kuru simide talim giderken bizim çocuklar annelerle birlik olup mis gibi sofralar kurmuşlar tabi!


Son gün Sultanahmet'e gitmişken Tarihi Sultanahmet Köftesinden yiyelim dedik ama hastalık ve yorgunluk sağ olsun ceset gibi bir ben var karşınızda! :D


Bu seferki misafirim pek bir hamarattı inkar edemiciimmm :)Özellikle bu kek annemin favorisi oldu o gece. Eh 200 GR bitter çikolatayı taşla karıştırsan o bile favori olur ya neyseeeee :))

Bu kız çayı sütle içmeyi sevdi! Güllüoğlu baklavalarına da aşık oldu! Ama tabi ki de ben ona halis muhlis tavşan kanı çaylar içirdim :))

Yukarıda bahsi geçen falların suç aletlerini görüyorsunuz aşağıdaki fotoğrafta! Arkadaş, Kadın her yerde KADIN tezi gerçekten çok doğru :))

~~
Wendy'den sonra da birkaç Japon ile buluştum, birlikte akşam yemeği yedik. Bu kişilerden biri Yoshi'nin arkadaşı idi. Yoshi ile de Sultanahmet'te şans eseri tanışmıştık eskilerde bir zamanlar anlatmıştım, merak edenler TIK TIK yapsın bakalım :)
Velhasıl Japonya'daki tanıdıklar git gide çoğalıyor! :) Gelen davetler de öyle... Ama bu kız hala çok fakirrrr, kapının önüne çıkamıyor. Eh bu kadar sözün üstüne bir yardım toplarız bana he? :D :DNot: Eski dostlar ne kadar değerli ve özel ise yeni arkadaşlıklar da o kadar güzel ve eğlencelidir. İnsanlarla tanışmaktan, onları öğrenmeye, anlamaya çalışmaktan vazgeçmeyin. Kalbinizde her daim kocaman bir sevgi ve anlayış olsun.

Kocaman Sevgilerimle,

MyReal

Tepkiler:

6 yorum:

 1. Nasıl tanıştığınızı çok merak ettim :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Buse
   Eski yazılarımda o kadar çok anlattım ki o yüzden yeni yazılarımda anlatmıyordum ama gelecek yazımda tekrar bir anlatayım! (:
   Couchsurfing üzerinden tanışıyorum, insanlarla canım :)

   Sil
  2. Teşekkür ederim cevap için. Eski yazılarını bi gözden geçireceğim :)

   Sil
  3. Buse
   Rica ederim. Umarım senin için faydalı olur (:

   Sil
 2. Seni sonunda Japonya'ya gelin etmezsek iyidir :)

  YanıtlayınSil

İlk fırsatta cevap vereceğim!.. (:
I will reply your comment as soon as possible! (: